KONKURS – UCHWYĆ ŚWIATŁO

Konkurs na najlepsze festiwalowe zdjęcie

Uchwyć światło! Zrób najbardziej oryginalne, kreatywne lub najzabawniejsze zdjęcie z Festiwalu Światła 2023. Tematem przewodnim zdjęcia ma być światło – interpretacja zależy od Ciebie.

Autorzy 5 najlepszych zdjęć otrzymają nagrody:

  • zestaw startowy do nauki programowania i elektroniki XS Flowing LED fundowany przez głównego sponsora konkursu, firmę SolectroShop
  • voucher zniżkowy do Escape Roomu Podziemna Pułapka
  • zniżki na kursy CODE:ME
  • zniżki na zakupy w galerii L’arT
  • upominki od Hevelianum

Konkurs trwa od 13 do 21 maja.

Aby wziąć udział w konkursie należy w czasie jego trwania opublikować zdjęcie w serwisie Facebook lub Instagram oznaczając fanpage Festiwalu Światła: @festiwalswiatla na Instagramie lub @Festiwalswiatla na Facebooku i dodając konkursowe hasztagi: #konkursFS2023 #lightday2023 #festiwalswiatlagdansk #solectroshop.

Zwycięzców wyłoni jury składające się z organizatorów Festiwalu Światła z Hevelianum, Hackerspace Trójmiasto i L’arT Agency. Wyniki konkursu ogłosimy 24 maja za pośrednictwem fanpage’y Festiwalu Światła.

Regulamin konkursu

Sponsorem konkursu jest SolectroShop – miejsce dla pasjonatów elektroniki i robotyki, zarówno poczatkujących, jak i profesjonalistów. Na polskim rynku działają od 10 lat oferując szeroki wybór sprzętu i płytek do programowania takich jak Arduino, Raspberry Pi, BBC, micro:bit dla dzieci i młodzieży, a także cały szereg niezbędnych do nich akcesoriów. Jeśli chcesz poznać tajniki elektroniki i poszerzyć wiedzę na temat najnowszych technologii i programowania to jest to miejsce idealne dla Ciebie.